Panasonic Energy
Tepelné čerpadlá Panasonic pre Vás
  • Úsporné kúrenie a chladenie
  • pre domácnosti
  • pre priemysel a výrobu
  • vzdialene ovládateľné
  • šetrné k životnému prostrediu

Nový systém Panasonic Aquarea, založený na vysokoúčinnej technológii tepelného čerpadla, vám poskytne kúrenie a teplú vodu, ale v horúcom lete taktiež neuveriteľne výkonné chladenie. Dokáže vytvoriť dokonalý komfort za všetkých poveternostných podmienok, aj pri vonkajších teplotách až -15 °C.  Nové tepelné čerpadlá Panasonic sú odpoveďou na nové požiadavky nízkej spotreby, vysokej účinnosti a nízkych prevádzkových nákladov.

Panasonic – špička v kúrení a chladení

S viac ako 30 rokmi skúseností a predajom vo viac ako 120 krajinách sveta je spoločnosť Panasonic jednoznačne jedným z predných výrobcov v oblasti kúrenia a chladenia. S rozmanitou výrobnou sieťou a zariadeniami pre výzkum a vývoj je spoločnosť Panasonic schopná dodávať inovatívne výrobky obsahujúce nejmodernejšie technológie, ktoré ustanovujú štandard pre klimatizačné zariadenia na celom svete. Spoločnosť Panasonic, ktorá má celosvetovú pôsobnosť, poskytuje špičkové výrobky prekonávajúce hranice.

 

vykurovacie a chladiace systémy Panasonic

100% Panasonic: kontrolujeme celý proces výroby

100% VÝROBA PANASONIC, TESTOVANIE A ZAISTENIE KVALITY, VÝSKUM, VÝVOJ A DESIGN, KVALITNÝ SERVIS.

Spoločnosť je tiež svetovým lídrom v inováciách, protože podala viac ako 91539 prihlášok k patentom, aby zlepšila životy svojich zákazníkov. Okrem toho je spoločnosť Panasonic odhodlaná zostať na špičke svojho trhu. Spoločnosť celkovo vyrobila viac ako 200 milionov kompresorov a jej výrobky sa vyrábajú v 294 závodoch po celom svete. Neobyčajne vysokou kvalitou tepelných čerpadiel Panasonic si môžete byť istý. Vďaka túžbe byť lepší ako ostatní sa stal Panasonic celosvetovým lídrom v oblasti kúrenia a klimatizačných riešení na kľúč pre domácnosti, budovy strednej veľkosti, napríklad kancelárie, reštaurácie a budovy veľkých rozmerov.

Tieto riešenia ponúkajú maximálnu účinnosť, splňujú najpřísnejšie normy ochrany životného prostredia a požiadavky aj tých nejzaujímavejších stavieb našej doby. V našej spoločnosti vieme, akú veľkú zodpovednoť predstavuje inštalácia systému pre kúrenia a chladenie. Preto vám ponúkame nejlepšie riešenia v oblasti kúrenia a chladenia od sposločnosti Panasonic.